-10%
ZNIŻKA 10% PRZY REZERWACJI ONLINE
REZERWUJ ONLINE
lub
» Zapytanie o nocleg «
HOSTEL CZYNNY: 08.07.2016 - 16.09.2016

Noclegi - DD Hostel Riviera

DD Riviera to miejsce, w którym znajdziesz wyjątkowo tanie noclegi w Warszawie. Niektórym zdawałoby się to niemożliwe, wręcz absurdalne, aby znaleźć tani nocleg w centrum jednej z europejskich stolic. Tymczasem my przekuwamy sen w jawę i oferujemy przytulne pokoje w atrakcyjnej cenie.

Nasz hostel w Warszawie znajduje się w sercu stolicy, tuż przy stacji metra `Politechnika`, 15 minut piechotą od dworca Warszawa Centralna, 10 minut spacerem do Królewskich Łazienek. Wychodząc z hostelu macie najważniejsze atrakcje miasta w zasięgu ręki. Jeżeli więc poszukujecie wygodnych i niedrogich noclegów, nastawieni jesteście na poznanie ciekawych ludzi oraz zwiedzanie miasta, to nasz hostel czeka właśnie na Was.

Zapewniamy noclegi w Warszawie w pokojach 1-, 2- i 6-osobowych z łazienkami oraz 1-, 2- i 3-osobowych w formie studia (łazienka i lodówka na dwa pokoje). Specyficzna forma działania hostelu powoduje, że pobyt u nas to wspólne noclegi i niekiedy posiłki pod jednym dachem.

Wielokulturowe, czasem także międzynarodowe i wieloetniczne środowisko w naszym hostelu pozwala nawiązywać nowe znajomości oraz poszerzać horyzonty. Spróbuj raz a już zawsze będziesz tu wracał! Gwarantujemy najlepszy tani nocleg w Warszawie!

Hostel Riviera