-10%
ZNIŻKA 10% PRZY REZERWACJI ONLINE
REZERWUJ ONLINE
lub
» Zapytanie o nocleg «
HOSTEL CZYNNY: 08.07.2016 - 16.09.2016

Lokalizacja

Dogodna lokalizacja pozwala naszym Gościom szybko dotrzeć do naszego hostelu z najważniejszych punktów komunikacyjnych w stolicy. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy krótki przewodnik dojazdów:

Z dworca PKP: Do naszego hostelu można dojechać autobusem nr 131 (przystanek znajduje się pomiędzy dworcem PKP, a kompleksem Złote Tarasy). Odbywając podróż tym środkiem komunikacji miejskiej, należy następnie wysiąść na 5-tym przystanku (DS. RIVIERA). Autobusy kursują co 10 minut, w godzinach od 5:00 do 23:00. Nocą natomiast można do nas dotrzeć autobusami nr N31 (kierunek Sadyba), N37 (kierunek Kabaty) oraz N81 (kierunek Branickiego). Należy wysiąść wtedy na przystanku DS Riviera i kawałek pospacerować, a pokój z noclegiem już będzie na Was czekał!

Z lotniska: Z warszawskiego Lotniska Chopina możecie do nas dojechać autobusem nr 188 (zatrzymuje się zarówno przy terminalu nr 1, jak i terminalu nr 2). Polecamy wysiąść na przystanku METRO POLITECHNIKA – znajduje się on zaraz obok naszego obiektu.

Z dworca PKS/PKP Warszawa Zachodnia: Jeżeli znajdujecie się na dworcu i chcecie dotrzeć o naszego hostelu, skorzystajcie z przewozów autobusów nr 182 (kierunek Witolin), 187 (kierunek Stegny) lub 523 (kierunek Olszynka Grochowska). Należy wysiąść na siódmym przystanku METRO POLITECHNIKA, który to, jak wcześniej wspominaliśmy, znajduje się tuż obok naszego hostelu.

Z przystanków Polskibus: Z przystanku WILANOWSKA dojazd jest prosty – można przyjechać do naszego hostelu bezpośrednio metrem: należy wsiąść do pociągu w kierunku Młocin. Natomiast z przystanku MŁOCINY należy jechać w kierunku Kabat. W obu przypadkach docelowy przystanek to POLITECHNIKA, gdzie na stacji należy szukać wyjścia w stronę al. Armii Ludowej. Stamtąd będzie już widać hostel po przeciwnej stronie ronda.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dla niewtajemniczonych Warszawa może wydać się komunikacyjnym węzłem gordyjskim. Oferujemy nie tylko tanie noclegi, ale także mamy dla Was garść porad, które pozwolą Wam szybko i bezpiecznie dotrzeć do naszego hostelu.

Mamy nadzieję, że te kilka wskazówek sprawi, że szybko do nas dotrzecie i rozgościcie się w naszych pokojach. Zapewniamy komfortowy nocleg w sercu stolicy.

Hostel Riviera Hostel Riviera Hostel Riviera